به اینده لبخند بزنید: اینده از آن ماست

فروشگاه اینترنتی ام بی ام کالا از اوایل سال 95 شروع به کار کرده تا بتواند در صنعت ساختمان یکی از پیشگامان باشد که فروش مجازی را در صنعت ساختمان در ایران پایه گذاری میکند..

مدیران اصلی این فروشگاه هر دو کارشناسی تجارت الکترونیک دارند و بعد از مدیریت چند سایت موفق فروشگاهی و همکاری در برترین سایت های ایرانی تصمیم به راه اندازی ام بی ام کالا کرده اند.

چرا ام بی ام کالا ؟

چرا فمیلی کیچن

 

ام بی ام کالا رو از خانواده و فامیلهای برندهای برتر ایرانی که در زمینه هود آشپزخانه، سینک، اجاق گاز، فر و مایکروفر آشپزخانه هست انتخاب نموده ایم تا فامیل های این آشپزخانه نوین رو در یک سایت جامع و بروز برای شما عزیزان گردآوری کنیم.

تمام مراحل راه اندازی سایت ، گرافیک ، سئو و حتی تبلیغات این سایت نوپا توسط مدیران و تیم فعال خود ام بی ام کالا انجام داده است

خیلی ها از ما زودتر مشغول به این فعالیت شده اند ولی این کار را خیلی سطحی پی گیری میکنند ولی گروه ما این کار را به صورت جدی پیش خواهد برد و امیدوار است که فروش به سبک روز اروپا را در ایران هم پایه گذاری نماید..!

در گروه اینترنتی ما به تمامی سلایق احترام خواهیم گذاشت و از تمامی گروه های هود, سیک ظرفشویی، اجاق گاز صفحه ای، فر و مایکروفر و لوازم ساختمان برای شما محصولی را به قیمت لیست کارخانه معرفی میکنم تا شما بدون اینکه از خانه خارج شوید بتوانید محصولات مورد نظر خود را با صرف کمترین زمان برای آشپزخانه خود تهیه نمایید!

خیلی زمانها شاید برای شما پیش امده باشد که بخواهید محصولاتی را تهیه نمایید که هیچ اطلاعاتی از ان ندارید

در فروشگاه ما سعی خواهیم کرد که اطلاعات هر محصول را در اختیار شما بگذاریم تا بتوانید بهترین خرید را انجام دهید.

ما در فروشگاه خودمان پس از انتخاب مشتری لوازم را درب منزل تحویل میدهیم بعد هزینه ان را پرداخت خواهید کرد پس لازم نیست که نگران مسئله ای باشید، ام بی ام کالا همیشه با شماست.