هنگام خرید از فروشگاه اینترنتی ام بی ام کالا نکات زیر را در نظر داشته باشید

  • نحوه انتخاب کالا :

 نشانگر را روی گروه محصول مورد نظر در منوی بالای صفحه اصلی نگه داشته و سپس دسته کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای مثال اگر خواهان خرید اجاق گاز هستید در منوی بالای سایت نشانگر را روی منوی اجاق گاز نگه داشته و پس از باز شدن لیست، زیر منوی خود را انتخاب نمائید. در صفحه اجاق گاز تمامی برند های ایرانی و خارجی را مشاهده خواهید کرد، وارد صفحه  برند مورد نظرخود شده در سمت راست صفحه مربوطه ، فیلترینگ محصولات وجود دارد که باعث سهولت انتخاب خواهد شد. با کلیک کردن روی هر محصول می توانید عکس و اطلاعات کالای انتخابی را مشاهده کنید.

 

  • خرید از ام بی ام کالا :

خرید از ام بی ام کالا  به دو صورت انجام می گیرد. برای آندسته از مشتریانی که ساکن تهران هستند علاوه بر خرید اینترنتی امکان خرید حضوری از شو روم دائمی واقع در خیابان دماوند وجود دارد ، در واقع ام بی ام کالا فروشگاهی حقیقی است در دنیای مجازی . مشتریانی که ساکن تهران نیستند می توانند با انتخاب کالا در سایت و راهنمایی مشاوران ام بی ام کالا اقدام به خرید اینترنتی نمایند.

  • قیمت ها در ام بی ام کالا :

فروشگاه اینترنتی ام بی ام کالا  در راستای به حداکثر رساندن منافع مشتریان مناسب ترین قیمت ها ارائه می دهد. اعتقاد مرکز پخش به سود بر پایه فروش بیشتر است، لذا قیمت بسیار مناسب یکی ازمزیت های این فروشگاه است. تخفیفات بر قیمت های مندرج  در سایت اعمال شده است لذا از مشتریان عزیز تقاضا مندیم درخواست تخفیف مجدد ننمایند.

 

  •  ارسال کالا در ام بی ام کالا :

امکان ارسال کالا به تمامی نقاط ایران وجود دارد. هزینه ارسال بر عهده خریدار است لذا ام بی ام کالا  هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت های احتمالی نخواهد داشت. نحوه ارسال و انتخاب شرکت پستی  یا حمل و نقل بر عهده خریدار است که در این زمینه  می توان از راهنمایی مشاوران ام بی ام کالا بهره جست.

  • نحوه پرداخت در ام بی ام کالا :

برای پرداخت وجه مربوطه می توان از یکی از طرق زیر اقدام کرد .

 

  1. پرداخت هنگام خرید حضوری ویژه مشتریان ساکن تهران
  2. پرداخت در هنگام تحویل کالا ویژه مشتریان ساکن تهران
  3. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی ام بی ام کالا  پس از انتخاب کالا و اضافه نمودن آن به سبد خرید اقدام به پرداخت وجه بفرمایید. قبل از پرداخت وجه حتما از موجود بودن کالا اطمینان حاصل فرمائید.
  4. پرداخت از طریق کارت به کارت یا واریز وجه به شماره کارتی که بصورت تلفنی به شما اعلام خواهد شد.