فهرست محصولات این تولید کننده bimax

تولید کننده انواع هود،سینک، اجاق گاز، فر و مایکروفر آشپزخانه


لوازم آشپزخانه بیمکثبیمکث به عنوان یکی از مدرن‌ترین کارخانجات در زمینه تولید هود آشپزخانه, اجاق گاز، سینک ظرفشویی، فر و مایکروفر آشپزخانه از سال 1361، همواره با بهره گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات و مدرن‌ترین ماشین آلات و تیم مهندسی متخصص در طراحی مشغول فعالیت است و موفق به کسب گواهینامه مدیریت کیفیت ایزو 9001 شده است.

کیفیت  از نظر کاربرد مواد اولیه، تکنولوژی مدرن طراحی، تکنیک‌های پیشرفته ساخت و سایر جزییات فنی در سطح بالایی قرار دارد و همین امر آن را به موقعیت برجسته در صنعت تبدیل کرده است.

فن آوری بیمکث برای توسعه محصولات جدید نه تنها به منظور بهبود زندگی روزمره ما، بلکه برای آینده ای بهتر است.


بیمکث به جهان آینده متعهد است وتولیدات آن فقط به منظور رفع نیازهای مشتریان و بازار نیست، بلکه همواره در تحقیق و بکار گیری فن آوری‌های جدید و پیشرفته در استفاده کارآمد از انرژی و محصولات دوستدار محیط زیست میباشد. ما از طریق بازیابی حرارت جهت ایجاد انرژی مورد نیاز سعی کرده ابم تا میزان قابل توجهی در مصرف انرژی صرفه جویی کنیم و همچنین به منظور جلوگیری از انتشار مواد مضر با استفاده از فیلتر و سیستم‌های موثر تصفیه در حفظ محیط زیست تلاش میکنیم. بیمکث همواره سعی میکند هم در توسعه محصولات جدید و هم در حفظ محیط زیست کوشا باشد. ما به آینده می نگریم و می‌خواهیم بهترین لوازم آشپزخانه را بسازیم تا شما در آشپزخانه ای ظریف و شیک باشید

خدمات پس از فروش بیمکثشماره تماس با شرکت هود بیمکث : 19 - 7318 - 021


آدرس دفتر مرکزی فروش : تهران - تهرانپارس - خیابان دماوند - خیابان سازمان آب - کوچه یکم غربی - پلاک 3


آدرس ایمیل : info@bimax.ir


آدرس وب سایت : www.bimax.ir

بیشتر
در هر صفحه
نمایش 1 - 12 از 122 آیتم
نمایش 1 - 12 از 122 آیتم